Zvieracia urna Verona - Biela 1,5l
Keramická urna Verona má zamatový, trblietavý povrch v bielej farbe bez motívu.
Zvieracia urna Verona - Biela 1,5l
Keramická urna Verona má zamatový, trblietavý povrch v bielej farbe bez motívu. Více
Kód: V65-1500-6060
Keramická urna Verona
má zamatový, trblietavý povrch v bielej farbe bez motívu. A sú špecifické svojou jednoduchosťou a eleganciou. Urna je vhodná na popol zvieratka od 10-35 kg.
Tradícia a ručná výroba
Keramika má dlhú tradíciu a je odjakživa obľúbeným a žiadaným materiálom, ktorý vďaka svojej prírodnej povahe je považovaný za ekologický a udržateľný. Naše urny z keramiky sú starostlivo ručne vyrábané z kvalitnej hliny a vypaľované pri nízkych teplotách.
Hlavné Parametre
- Materiál: Keramik
- Farba: Biela
- Objem: 1,5l
- Rozmery: (V x Š) 16,5 x 12,5 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Bez motívu |
| Dekor | Bez ničoho |
| Výška | 16,5 cm |
| Šírka / priemer | 12,5 cm |
| Hmotnosť zvieratka | 10-35kg |
| Váha | 1 kg |
| Objem | 1,5 l |
| Tvar |




