Objavte kolekciu pamätných skiel z prvotriedneho krištáľu

O nás

E-shop Weburny.sk bol založený v roku 2009 a počas svojho fungovania rozšíril svoj sortiment viac ako dvakrát. Teraz vám môžeme ponúknuť urny z viac ako 15 druhov materiálov, spolu viac ako 1600 jedinečných modelov. Jedným z našich cieľov je poskytovať sortiment, ktorý je cenovo dostupný pre všetkých zákazníkov, a zároveň uspokojiť aj náročnejšieho zákazníka.

Všetky naše urny sa vyznačujú kvalitnou konštrukciou a moderným dizajnom. V našom sortimente určite nájdete urnu, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám a bude úctivou pamiatkou na život zosnulého.

Takmer všetky urny v našej ponuke (okrem mini urien, umeleckých urien a špecifických typov ekologických urien) sú prispôsobené na umiestnenie oficiálnej plastovej vložky z krematórií v Českej a Slovenskej republike. Väčšinu ponúkaných urien je možné vybaviť aj kvalitnou mosadznou doskou, ktorej výrobu a upevnenie pre vás radi zabezpečíme.

Weburny.cz prevádzkuje spoločnosť Šimon & Šípek s.r.o. My, jej majitelia, Jan Šimon a Jan Šípek, sme jej prepožičali svoje priezviská, pretože 100% ručíme za kvalitu všetkého ponúkaného tovaru a služieb. Sme členmi Pohrebného združenia Českej republiky. Našou prioritou je precízne vyhotovenie všetkých dodávaných urien a štítkov, citlivé zaobchádzanie a promptnosť vybavenia vašej objednávky. Ak je to v našich silách, sme pripravení urobiť niečo navyše, aby sme vyhoveli vašim špeciálnym želaniam a uľahčili tak ťažké chvíle odchodu vášho blízkeho. 

Súčasťou e-shopu Weburny.cz je aj celý rad informácií o smútení, kremácii, pohrebnom a ďalších užitočných radách, ktorými sa snažíme pomôcť všetkým, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii a prežívajú náročné obdobie spojené s úmrtím blízkej osoby.

+420 601 556 498K dispozici od 9:30 do 16:00
info@weburny.cz