Zvieracia urna Bianco - Biela 2,8l
Keramická urna Bianco má matný povrch v bielej farbe bez motívu. Více
Kód: V65-2800
Keramická urna Bianco
má matný povrch v bielej farbe bez motívu. Je špecifická svojou jednoduchosťou a eleganciou. Urna je vhodná na popol zvieratka od 35 kg.
Tradícia a ručná výroba
Keramika má dlhú tradíciu a je odjakživa obľúbeným a žiadaným materiálom, ktorý vďaka svojej prírodnej povahe je považovaný za ekologický a udržateľný. Naše urny z keramiky sú starostlivo ručne vyrábané z kvalitnej hliny a vypaľované pri nízkych teplotách.
Hlavné Parametre
- Materiál: Keramik
- Farba: Biela
- Objem: 2,8l
- Rozmery: (V x Š) 20 x 14,5 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Bez motívu |
| Dekor | Bez ničoho |
| Výška | 20 cm |
| Šírka / priemer | 14,5 cm |
| Hmotnosť zvieratka | 35-80kg |
| Váha | 1,2 kg |
| Objem | 2,8 l |
| Tvar |




