Zvieracia urna Natura - Hnedá 2,8l
Zvieracia urna Natura - Hnedá 2,8l
Ekologická urna Natura
má matný, lakovaný povrch v hnedej farbe bez motívu. Každá urna je dodávaná s jutovým vreckom obsahujúcim semená jelša. Urna je vhodná na popol zvieratka od 35 kg.
Čo sú ekologické urny a aké sú ich výhody?
Rešpekt a zodpovednosť k životnému prostrediu sú veľmi dôležitou súčasťou nášho podnikania. Urny sú vyrobené z materiálu ARBOFORM®, ktorého hlavnými zložkami sú lignín (cca 30%), celulóza (cca 60%) a prírodné prísady. Tieto urny sú 100% biologicky rozložiteľné v zemi a sú veľmi odolné aj v suchom prostredí. Ak teda urnu umiestnite inde ako do zeme, vydrží neporušená. Po uložení urny do zeme sa urna začne pomaly rozkladať a meniť na vodu, oxid uhličitý a humus (rozklad urny sa začne po jednom roku v zemi a trvá približne 5 rokov, kým sa úplne rozloží).
Výhody:
- Šetrné k životnému prostrediu
- Vyrobené z obnoviteľných zdrojov
- V suchu vydrží vcelku
- Široká ponuka

Hlavné Parametre
- Materiál: Arboform (prírodný materiál)
- Farba: Hnedá
- Objem: 2,8l
- Rozmery: (V x Š) 20 x 16 cm
| Materiál | Arboform |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Typ dekoru | Bez motívu |
| Dekor | Bez ničoho |
| Výška | 20 cm |
| Šírka / priemer | 16 cm |
| Hmotnosť zvieratka | 35-80kg |
| Váha | 0,3 kg |
| Objem | 2,8 l |
| Tvar |



