Zvieracia urna Glamour - Rubínová 2,8l
Kovová urna Glamour má matný, trblietavý povrch v odtieni rubínovej červenej, ktorý je zdobený ozdobným pásikom v zlatom prevedení.
Zvieracia urna Glamour - Rubínová 2,8l
Kovová urna Glamour má matný, trblietavý povrch v odtieni rubínovej červenej, ktorý je zdobený ozdobným pásikom v zlatom prevedení. Více
Kód: V608-2800-60311
Kovová urna Glamour
má matný, trblietavý povrch v odtieni rubínovej červenej, ktorý je zdobený ozdobným pásikom v zlatom prevedení. Zlatý pásik je lemovaný dvoma zlatými lesklými prúžkami. Táto urna má veľmi designovo tvarované veko. Urna je vhodná na popol zvieratka od 35 kg.
Kvalita a udržitelnost
Naše kovové urny sa vyznačujú svojou vysokou kvalitou a životnosťou v nepriaznivých podmienkach. Vhodné sú do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. Navyše využívame recyklovaný materiál z výroby kovových urien, čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Hlavné parametre
- Materiál: Kov
- Farba: Červená
- Objem: 2,8l
- Rozmery: (V x Š) 21,5 x 15,2 cm
Parametre
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok |
| Dekor | Zlatý lem |
| Výška | 22,5 cm |
| Šírka / priemer | 15,2 cm |
| Hmotnosť zvieratka | 35-80kg |
| Váha | 0,5 kg |
| Objem | 2,8 l |
| Tvar |






