Zvieracia urna Elegance - Rose 0,5l
Zvieracia urna Elegance - Rose 0,5l
Ekologická urna Elegance
má trblietavý perleťový povrch v ružovej farbe a je zdobená zlatým pásikom. Táto kombinácia je veľmi elegantná. Urna je vhodná na popol zvieratka do 10 kg.
Čo sú ekologické urny a aké sú ich výhody?
Rešpekt a zodpovednosť k životnému prostrediu sú veľmi dôležitou súčasťou nášho podnikania. Urny sú vyrobené z materiálu ARBOFORM®, ktorého hlavnými zložkami sú lignín (cca 30%), celulóza (cca 60%) a prírodné prísady. Tieto urny sú 100% biologicky rozložiteľné v zemi a sú veľmi odolné aj v suchom prostredí. Ak teda urnu umiestnite inde ako do zeme, vydrží neporušená. Po uložení urny do zeme sa urna začne pomaly rozkladať a meniť na vodu, oxid uhličitý a humus (rozklad urny sa začne po jednom roku v zemi a trvá približne 5 rokov, kým sa úplne rozloží).
Výhody:
- Šetrné k životnému prostrediu
- Vyrobené z obnoviteľných zdrojov
- V suchu vydrží vcelku
- Široká ponuka

Hlavné Parametre
- Materiál: Arboform (prírodný materiál)
- Farba: Ružová
- Objem: 0,5l
- Rozmery: (V x Š) 13 x 9,6 cm
| Materiál | Arboform |
|---|---|
| Farba | Růžová |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok, Bez motívu |
| Dekor | Zlatý lem |
| Výška | 13 cm |
| Šírka / priemer | 9,6 cm |
| Hmotnosť zvieratka | Do 10kg |
| Váha | 0,1 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Tvar |



