Keramická urna Leona - Modrá
Krásna ručne vyrábaná keramická urna Leona má čierny neleštený povrch bez motívu.
Keramická urna Leona - Modrá
Krásna ručne vyrábaná keramická urna Leona má čierny neleštený povrch bez motívu. Více
Kód: V20
Keramická urna Leona
má čierny neleštený povrch bez motívu. Tento jednoduchý elegantný vznled jej dodáva prirodzený vzhľad.
Tradícia a ručná výroba
Keramika má dlhodobú tradíciu a je odjakživa obľúbeným a žiadaným materiálom, ktorý vďaka svojej prírodnej povahe je považovaný za ekologický a udržateľný. Naše urny z keramiky sú starostlivo ručne vyrábané z kvalitnej hliny a vypaľované pri nízkych teplotách.
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Typ dekoru | Bez motívu |
| Dekor | Bez ničoho |
| Výška | 30 cm |
| Šírka / priemer | 22 cm |
| Váha | 3,5 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |



