Keramická miniurna Nova II – Vínová červená
Keramická miniurna Nova II má matný povrch v odtieni vínovej červenej a jej vzhľad pripomína povrch kameňa.
Keramická miniurna Nova II – Vínová červená
Keramická miniurna Nova II má matný povrch v odtieni vínovej červenej a jej vzhľad pripomína povrch kameňa. Více
Kód: H26962-MI
Keramická miniurna Nova II
má matný povrch v odtieni vínovej červenej a jej vzhľad pripomína povrch kameňa. Na veku sa nachádza vlastná čajová sviečka.
Význam miniurny
Pamätná miniurna slúži ako dokonalá spomienka na vášho blízkeho. Do urny je možné vložiť snubný prsteň manžela alebo manželky, fotografiu s milovanou osobou alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej na zosnulého rád spomína.
Ku každej miniurne tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Typ dekoru | Bez motívu, Kamenný vzhľad |
| Dekor | Bez ničoho |
| Výška | 13 cm |
| Šírka / priemer | 9 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,4 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |



