Zvieracia urna Crystal - Šedá 0,5l
Keramická urna Crystal má matný, perleťový povrch v šedej farbe bez motívu.
Zvieracia urna Crystal - Šedá 0,5l
Keramická urna Crystal má matný, perleťový povrch v šedej farbe bez motívu. Více
Kód: V65-500-540
Keramická urna Crystal
má matný, perleťový povrch v šedej farbe bez motívu. Je špecifická svojou jednoduchosťou a eleganciou. Urna je vhodná na popol zvieratka do 10 kg.
Tradícia a ručná výroba
Keramika má dlhú tradíciu a je odjakživa obľúbeným a žiadaným materiálom, ktorý vďaka svojej prírodnej povahe je považovaný za ekologický a udržateľný. Naše urny z keramiky sú starostlivo ručne vyrábané z kvalitnej hliny a vypaľované pri nízkych teplotách.
Hlavné Parametre
- Materiál: Keramik
- Farba: Šedá
- Objem: 0,5l
- Rozmery: (V x Š) 11,5 x 8,5 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Typ dekoru | Bez motívu |
| Dekor | Bez ničoho |
| Výška | 11,5 cm |
| Šírka / priemer | 8,5 cm |
| Hmotnosť zvieratka | Do 10kg |
| Váha | 0,3 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Tvar |



