Zvieracia urna Crystal Paw so sviečkou - Rose 0,5l
Keramická urna Crystal má matný, perleťový povrch v ružovej farbe s kamienkami Swarovski v tvare labky a so sviečkou na veku.
Zvieracia urna Crystal Paw so sviečkou - Rose 0,5l
Keramická urna Crystal má matný, perleťový povrch v ružovej farbe s kamienkami Swarovski v tvare labky a so sviečkou na veku. Více
Kód: V65-500-558L
Keramická urna Crystal Paw so sviečkou
má matný, perleťový povrch v ružovej farbe s kamienkami Swarovski v tvare labky a so sviečkou na veku. A sú špecifické svojou jednoduchosťou a eleganciou. Urna je vhodná na popol zvieratka do 10 kg.
Tradícia a ručná výroba
Keramika má dlhú tradíciu a je odjakživa obľúbeným a žiadaným materiálom, ktorý vďaka svojej prírodnej povahe je považovaný za ekologický a udržateľný. Naše urny z keramiky sú starostlivo ručne vyrábané z kvalitnej hliny a vypaľované pri nízkych teplotách.
Hlavné Parametre
- Materiál: Keramik
- Farba: Ružová
- Objem: 0,5l
- Rozmery: (V x Š) 11,5 x 8,5 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Růžová |
| Typ dekoru | Kamienky Swarovski |
| Dekor | Labka |
| Výška | 11,5 cm |
| Šírka / priemer | 8,5 cm |
| Hmotnosť zvieratka | Do 10kg |
| Váha | 0,3 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Tvar |



