Zvieracia urna Crystal Paw - Rubínová 1,5l
Keramická urna Crystal má matný, perleťový povrch v červenej farbe, zdobený Swarovski kamienkami v tvare labky.
Zvieracia urna Crystal Paw - Rubínová 1,5l
Keramická urna Crystal má matný, perleťový povrch v červenej farbe, zdobený Swarovski kamienkami v tvare labky. Více
Kód: V65-1500-528
Keramická urna Crystal Paw
má matný, perleťový povrch v červenej farbe, zdobený Swarovski kamienkami v tvare labky. A sú špecifické svojou jednoduchosťou a eleganciou. Urna je vhodná na popol zvieratka od 10-35 kg.
Tradícia a ručná výroba
Keramika má dlhú tradíciu a je odjakživa obľúbeným a žiadaným materiálom, ktorý vďaka svojej prírodnej povahe je považovaný za ekologický a udržateľný. Naše urny z keramiky sú starostlivo ručne vyrábané z kvalitnej hliny a vypaľované pri nízkych teplotách.
Hlavné Parametre
- Materiál: Keramik
- Farba: Červená
- Objem: 1,5l
- Rozmery: (V x Š) 16,5 x 12,5 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Typ dekoru | Kamienky Swarovski |
| Dekor | Labka |
| Výška | 16,5 cm |
| Šírka / priemer | 12,5 cm |
| Hmotnosť zvieratka | 10-35kg |
| Váha | 0,8 kg |
| Objem | 1,5 l |
| Tvar |



