Zvieracia urna Crystal - Hnedá 1,5l
Keramická urna Crystal má matný, perleťový povrch v hnedej farbe bez motívu.
Zvieracia urna Crystal - Hnedá 1,5l
Keramická urna Crystal má matný, perleťový povrch v hnedej farbe bez motívu. Více
Kód: V65-1500-510
Keramická urna Crystal
má matný, perleťový povrch v hnedej farbe bez motívu. Je špecifická svojou jednoduchosťou a eleganciou. Urna je vhodná na popol zvieratka od 10-35 kg.
Tradice a ruční výroba
Keramika má dlouhou tradici a je odjakživa oblíbeným a žádaným materiálem, který díky své přírodní povaze je považován za ekologický a udržitelný. Naše urny z keramiky jsou pečlivě ručně vyráběné z kvalitní hlíny a vypalované při nízkých teplotách.
Hlavní Parametry
- Materiál: Keramika
- Barva: Hnědá
- Objem: 1,5l
- Rozměry: (V x Š) 16,5 x 12,5 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Typ dekoru | Bez motívu |
| Dekor | Bez ničoho |
| Výška | 16,5 cm |
| Šírka / priemer | 12,5 cm |
| Hmotnosť zvieratka | 10-35kg |
| Váha | 0,8 kg |
| Objem | 1,5 l |
| Tvar |



