Zvieracia urna Aurum Silver - Čierna 1,5l
Zvieracia urna Aurum Silver - Čierna 1,5l
Ekologická urna Aurum Silver
má trblietavý perleťový povrch v čiernej farbe a zdobí ju opasok okolo obvodu so vzorom labky a je lemovaný striebornými lesklými prúžkami. Každý jednotlivý detail je starostlivo vypracovaný, aby vyjadril lásku a úctu k vášmu zvieraciemu priateľovi. Urna je vhodná na popol zvieratka od 10-35 kg.
Čo sú ekologické urny a aké sú ich výhody?
Rešpekt a zodpovednosť k životnému prostrediu sú veľmi dôležitou súčasťou nášho podnikania. Urny sú vyrobené z materiálu ARBOFORM®, ktorého hlavnými zložkami sú lignín (cca 30%), celulóza (cca 60%) a prírodné prísady. Tieto urny sú 100% biologicky rozložiteľné v zemi a sú veľmi odolné aj v suchom prostredí. Ak teda urnu umiestnite inde ako do zeme, vydrží neporušená. Po uložení urny do zeme sa urna začne pomaly rozkladať a meniť na vodu, oxid uhličitý a humus (rozklad urny sa začne po jednom roku v zemi a trvá približne 5 rokov, kým sa úplne rozloží).
Výhody:
- Šetrné k životnému prostrediu
- Vyrobené z obnoviteľných zdrojov
- V suchu vydrží vcelku
- Široká ponuka

Hlavné Parametre
- Materiál: Arboform (prírodný materiál)
- Farba: Čierna
- Objem: 1,5l
- Rozmery: (V x Š) 17,5 x 13,2 cm
| Materiál | Arboform |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok, Motív |
| Dekor | Strieborný lem, Labka |
| Výška | 17,5 cm |
| Šírka / priemer | 13,2 cm |
| Hmotnosť zvieratka | 10-35kg |
| Váha | 0,3 kg |
| Objem | 1,5 l |
| Tvar |





