Rozptylový tubus - Tmavo modrý 0,5l
Rozptylový tubus - Tmavo modrý 0,5l
Rozptylový tubus
má matný povrch v odtieni tmavej modrej a má objem 0,5l. Tubus je vhodný na popol zvieratka do 10 kg. Biologicky rozložiteľná urna jednoduchého designu je vyrobená z prírodných papierových materiálov. Možno ju použiť na riadený rozptyl zvieracieho popola alebo na jeho uloženie do zeme, pričom v suchom vnútornom prostredí môže slúžiť ako trvalá urna.
Čo sú "Ekologické urny" a aké sú ich výhody?
Rešpekt a zodpovednosť k životnému prostrediu je veľmi dôležitou súčasťou nášho podnikania.Tieto urny sú 100% biologicky rozložiteľné v krajine a zároveň sú veľmi odolné v suchom prostredí. Pokiaľ teda urnu uložíte kamkoľvek inam ako do zeme, vydrží vám neporušená. Akonáhle urnu vložíte do zeme, začne sa pomaly rozkladať a premieňať na vodu, oxid uhličitý a humus. (Rozklad urny začína po jednom roku v krajine a trvá cca 5 rokov do kompletného rozloženia.)
Výhody:
- Šetrné k životnému prostrediu
- Vyrobené z obnoviteľných zdrojov
- V suchu vydrží vcelku
- Široká ponuka
Hlavné Parametre
- Materiál: Prírodná papierová zložka
- Farba: Modrá
- Objem: 0,5l
- Rozmery: (V x Š) 13,5 x 7 cm
| Materiál | Papier |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Typ dekoru | Bez motívu |
| Dekor | Bez ničoho |
| Výška | 13,5 cm |
| Šírka / priemer | 7 cm |
| Hmotnosť zvieratka | Do 10kg |
| Váha | 0,1 kg |
| Objem | 0,5 l |



