Křišťálová urna Zita - Emerald 29 cm
Krištáľová urna Zita je v zelenom prevedení a je umeleckým počinom českých sklárov, vyrobená tradičným postupom za použitia toho najkvalitnejšieho olovnatého krištáľu.
Křišťálová urna Zita - Emerald 29 cm
Krištáľová urna Zita je v zelenom prevedení a je umeleckým počinom českých sklárov, vyrobená tradičným postupom za použitia toho najkvalitnejšieho olovnatého krištáľu. Více
Kód: 24776
Křišťálová urna Zita
je v zelenom prevedení a je umeleckým počinom českých sklárov, vyrobená tradičným postupom za použitia toho najkvalitnejšieho olovnatého krištáľu.
Tradice a nadčasová elegance
Naše křišťálové urny jsou skutečným důkazem staletí proměn a řemeslných dovedností. Urny jsou ručně broušené a vyrobené z prvotřídního českého olovnatého křišťálu s více než 24% obsahem PbO. Každý brus do tohoto křehkého materiálu odhaluje dokonalé, neuvěřitelně detailní vzory a je upřímným odrazem vloženého času a zručnosti.
*Do těchto uren nelze vložit úřední plastovou urnu, kterou vydávají krematoria.
Hlavní parametry
- Materiál: Křišťálové sklo
- Barva: Zelená
- Objem: 6,5l
- Rozměry: (V x Š) 29,2 x 26,2 cm
Parametre
| Materiál | Krištáľové sklo |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Obsah PbO: | 24 % |
| Výška | 29,2 cm |
| Šírka / priemer | 26,2 cm |
| Váha | 5,85 kg |
| Objem | 6,5 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |



