Křišťálová urna Linum - Černá 23 cm
Krištáľová urna Linum je v čiernom prevedení a je umeleckým počinom českých sklárov, vyrobená tradičným postupom za použitia toho najkvalitnejšieho olovnatého krištáľu.
Křišťálová urna Linum - Černá 23 cm
Krištáľová urna Linum je v čiernom prevedení a je umeleckým počinom českých sklárov, vyrobená tradičným postupom za použitia toho najkvalitnejšieho olovnatého krištáľu. Více
Kód: 23627
Krištáľová urna Linum
je v čiernom prevedení a je umeleckým počinom českých sklárov, vyrobená tradičným postupom za použitia toho najkvalitnejšieho olovnatého krištáľu.
Tradícia a nadčasová elegancia
Naše krištáľové urny sú skutočným dôkazom storočí premien a remeselných zručností. Urny sú ručne brúsené a vyrobené z prvotriedneho českého olovnatého krištáľu s viac ako 24% obsahom PbO. Každý brús do tohto krehkého materiálu odhaľuje dokonalé, neuveriteľne detailné vzory a je úprimným odrazom vloženého času a zručnosti.
*Do týchto urien nie je možné vložiť úradnú plastovú urnu, ktorú vydávajú krematória.
Hlavné parametre
- Materiál: Krištáľové sklo
- Farba: Čierna
- Objem: 3,2l
- Rozmery: (V x Š) 23 x 19,8 cm
Parametre
| Materiál | Krištáľové sklo |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Obsah PbO: | 24 % |
| Výška | 23 cm |
| Šírka / priemer | 19,8 cm |
| Váha | 3,04 kg |
| Objem | 3,2 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |



