Kovová urna Royal Black - Okvětné lístky
Kovová urna Royal Black má matný povrch v čiernej farbe a je zdobená opaskom s motívom okvetných lístkov.
Kovová urna Royal Black
má matný povrch v čiernej farbe a je zdobená opaskom s motívom okvetných lístkov okolo obvodu urny. Ozdobný opasok je lemovaný lesklými striebornými prúžkami.
Kvalita a udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú svojou vysokou kvalitou a životnosťou v nepriaznivých podmienkach. Vhodné sú do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. Navyše využívame recyklovaný materiál z výroby kovových urien, čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Hlavné Parametre
- Materiál: Kov (Oceľ)
- Farba: Čierna
- Objem: 4,0 l
- Rozmery: (V x Š) 27,5 x 19 cm
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok |
| Dekor | Kvetinový, List |
| Výška | 27,5 cm |
| Šírka / priemer | 19 cm |
| Váha | 1 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |
| Tvar |



