Kovová urna Regalia – Kríž
Kovová urna Regalia má povrch v medenom prevedení, ktorý je zdobený motívom kríža.
Kovová urna Regalia – Kríž
Kovová urna Regalia má povrch v medenom prevedení, ktorý je zdobený motívom kríža. Více
Kód: H53-1
Kovová urna Regalia
má povrch v medenom prevedení, ktorý je zdobený motívom kríža. Motív kríža je v zlatom prevedení a sú na ňom ozdobne vyryté línie.
Kvalita a udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú vysokou kvalitou a životnosťou v nepriaznivých podmienkach. Sú vhodné do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. Navyše využívame recyklovaný materiál z výroby kovových urien, čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Meď |
|---|---|
| Farba | Měděná |
| Typ dekoru | Motív |
| Dekor | Kríž, Kresťanský |
| Výška | 26 cm |
| Šírka / priemer | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |
| Tvar |



