Kovová urna Orion – Modrá
Kovová urna Orion má povrch v modrom prevedení, ktorý je zdobený malými ozdobnými motívmi.
Kovová urna Orion – Modrá
Kovová urna Orion má povrch v modrom prevedení, ktorý je zdobený malými ozdobnými motívmi. Více
Kód: H1320sms
Kovová urna Orion
má povrch v modrom prevedení, ktorý je zdobený malými ozdobnými motívmi. Ozdobné motívy sú slnko, mesiac a hviezdy. Motívy sú v zlatom prevedení.
Kvalita a udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú vysokou kvalitou a dlhou životnosťou aj v nepriaznivých podmienkach. Sú vhodné do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. Okrem toho využívame recyklovaný materiál z výroby kovových urn, čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Typ dekoru | Motív |
| Dekor | Nočná obloha |
| Výška | 28 cm |
| Šírka / priemer | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |
| Tvar |



