Kovová urna Lucea - Červená
Kovová urna Lucea má povrch v červenom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným pásikom okolo obvodu urny.
Kovová urna Lucea - Červená
Kovová urna Lucea má povrch v červenom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným pásikom okolo obvodu urny. Více
Kód: H825GB
Kovová urna Lucea - Červená
má povrch v červenom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným pásikom okolo obvodu urny v zlatom prevedení Urna pôsobí veľmi pekným dojmom.
Kvalita a udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú svojou vysokou kvalitou a životnosťou v nepriaznivých podmienkach. Vhodné sú do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich vošla úradná plastová vložka.
Hlavné Parametre
- Materiál: Kov (Oceľ)
- Farba: Červená
- Objem: 4,0 l
- Rozmery: (V x Š) 27 x 18 cm
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Typ dekoru | Bez motívu |
| Dekor | Zlatý lem |
| Výška | 27 cm |
| Šírka / priemer | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |
| Tvar |



