Kovová urna Lucca - Palisandr
Kovová urna Lucca má matnú povrchovú úpravu v odtieni krémovo bielej farby a je zdobená pásom so živou, ušľachtilou kresbou dreva.
Kovová urna Lucca - Palisandr
má matný povrch v odtieni krémovo bielej a je zdobená pásikom so živou ušľachtilou kresbou dreva. Pásik je ozdobený lesklými zlatými prúžkami.
Kvalita a udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú vysokou kvalitou a odolnosťou v nepriaznivých podmienkach. Sú vhodné do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. Navyše využívame recyklovaný materiál z výroby kovových urien, čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Hlavné parametre
- Materiál: Kov (Oceľ)
- Farba: Biela
- Objem: 4,0 l
- Rozmery: (V x Š) 28 x 18 cm
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok, Bez motívu |
| Dekor | Vzhľad dreva |
| Výška | 28 cm |
| Šírka / priemer | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |
| Tvar |



