Kovová urna Klasik - Meandr
Kovová urna Klasik má lesklý povrch v patinovanom prevedení a je zdobená ozdobným zlatým pásikom s motívom meandra.
Kovová urna Klasik - Meandr
Kovová urna Klasik má lesklý povrch v patinovanom prevedení a je zdobená ozdobným zlatým pásikom s motívom meandra. Více
Kód: H1431
Kovová urna Klasik - Meandr
má lesklý povrch v patinovanom prevedení a je zdobená ozdobným zlatým pásikom s motívom meandra.
Kvalita a udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú svojou vysokou kvalitou a životnosťou v nepriaznivých podmienkach. Vhodné sú do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. , čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Hlavné Parametre
- Materiál: Kov (Oceľ)
- Farba: Strieborná
- Objem: 4,0 l
- Rozmery: (V x Š) 27 x 18 cm
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Strieborná |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok |
| Dekor | Meandr |
| Výška | 27 cm |
| Šírka / priemer | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |



