Kovová urna Harmony - Bílá
Kovová urna Harmony má vzhľad vysoko kvalitného kameňa imitujúceho mramor v bielej farbe a je zdobená zlatým lesklým lemovaním okolo veka.
Kovová urna Harmony - Bílá
Kovová urna Harmony má vzhľad vysoko kvalitného kameňa imitujúceho mramor v bielej farbe a je zdobená zlatým lesklým lemovaním okolo veka. Více
Kód: H6011GB
Kovová urna Harmony
má vzhľad vysoko kvalitného kameňa imitujúceho mramor v bielej farbe a je zdobená zlatým lesklým lemovaním okolo viečka. Tento vzhľad je veľmi nezvyčajný.
Kvalita a udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú vysokou kvalitou a odolnosťou voči nepriaznivým podmienkam. Sú vhodné do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. Navyše využívame recyklovaný materiál z výroby kovových urien, čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Hlavné parametre
- Materiál: Kov (Oceľ)
- Farba: Biela
- Objem: 4,0 l
- Rozmery: (V x Š) 27 x 18,5 cm
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Bez motívu, Kamenný vzhľad |
| Dekor | Zlatý lem |
| Výška | 27 cm |
| Šírka / priemer | 18,5 cm |
| Váha | 1,1 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |
| Tvar |




