Kovová urna Faith Patina - Klas
Kovová urna Faith Patina má patinovaný povrch v zelenej farbe a je zdobená motívom klasu.
Kovová urna Faith Patina - Klas
Kovová urna Faith Patina má patinovaný povrch v zelenej farbe a je zdobená motívom klasu. Více
Kód: H830AEH
Kovová urna Faith Patina
má patinovaný povrch v zelenej farbe a je ozdobená motívom klasu. Striekaný patinovaný povrch a ozdobný zlatý motív spolu vytvárajú krásnu kombináciu.
Kvalita a udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú vysokou kvalitou a dlhou životnosťou aj v nepriaznivých podmienkach. Sú vhodné do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. Navyše využívame recyklovaný materiál z výroby kovových urien, čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Hlavné parametre
- Materiál: Kov (Oceľ)
- Farba: Čierna
- Objem: 4,0 l
- Rozmery: (V x Š) 27 x 18 cm
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Typ dekoru | Motív, Patinovaná |
| Dekor | Kvetinový |
| Výška | 27 cm |
| Šírka / priemer | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |



