Kovová Urna Faith Medená II – Svetlá
Kovová Urna Faith Medená II má povrch vo svetlom medenom prevedení.
Kovová Urna Faith Medená II – Svetlá
Kovová Urna Faith Medená II má povrch vo svetlom medenom prevedení. Více
Kód: H10
Kovová Urna Faith Medená II
má povrch vo svetlom medenom prevedení. Veko urny má nezvyčajný vypuklý tvar.
Kvalita a Udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú vysokou kvalitou a dlhou životnosťou aj v nepriaznivých podmienkach. Sú vhodné do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. Navyše využívame recyklovaný materiál z výroby kovových urien, čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Meď |
|---|---|
| Farba | Měděná |
| Typ dekoru | Bez motívu |
| Dekor | Bez ničoho |
| Výška | 27 cm |
| Šírka / priemer | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |
| Tvar |



