Kovová urna Evelis s podstavcom – Burel/Ruže
Kovová urna Evelis má povrch v patinovanom prevedení so vzorom burelového dreva a je zdobená ozdobným pásikom s motívom.
Kovová urna Evelis s podstavcom – Burel/Ruže
Kovová urna Evelis má povrch v patinovanom prevedení so vzorom burelového dreva a je zdobená ozdobným pásikom s motívom. Více
Kód: H1570rb-S
Kovová urna Evelis
má povrch v patinovanom prevedení so vzorom burelového dreva a je zdobená ozdobným pásikom s motívom. Ozdobný pásik má motív ruže v zlatom prevedení. Urna má tiež ozdobný podstavec a veko v zlatom prevedení. Povrch burelového dreva je veľmi unikátny.
Kvalita a udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú vysokou kvalitou a dlhou životnosťou aj v nepriaznivých podmienkach. Sú vhodné do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. Okrem toho využívame recyklovaný materiál z výroby kovových urn, čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok |
| Dekor | Kvetinový, Ruže |
| Výška | 30 cm |
| Šírka / priemer | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |
| Tvar |



