Kovová urna Aurelia - Kvety
Kovová urna Aurelia má matný povrch v šedom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným pásikom s motívom kvetín.
Kovová urna Aurelia - Kvety
má matný povrch v šedom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným pásikom s motívom kvetín. Ozdobný pás je v zlatom prevedení.
Kvalita a udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú svojou vysokou kvalitou a životnosťou v nepriaznivých podmienkach. Vhodné sú do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. Navyše využívame recyklovaný materiál z výroby kovových urien, čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Hlavné Parametre
- Materiál: Kov (Meď)
- Farba: Šedá
- Objem: 4,0 l
- Rozmery: (V x Š) 26 x 18 cm
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Meď |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok |
| Dekor | Kvetinový |
| Výška | 26 cm |
| Šírka / priemer | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |



