Kovová urna Arcania - Zelená/Kríž
Kovová urna Arcania má povrch v zelenom prevedení, ktorý je zdobený motívom kríža. Motív kríža je v zlatom prevedení.
Kovová urna Arcania - Zelená/Kríž
Kovová urna Arcania má povrch v zelenom prevedení, ktorý je zdobený motívom kríža. Motív kríža je v zlatom prevedení. Více
Kód: H570K-GB
Kovová urna Arcania - Zelená/Kríž
má povrch v zelenom prevedení, ktorý je zdobený motívom kríža. Motív kríža je v zlatom prevedení a je obkreslený jemnou zlatou líniou. Veko urny je lemované zlatým prúžkom.
Kvalita a udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú svojou vysokou kvalitou a životnosťou v nepriaznivých podmienkach. Vhodné sú do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. Navyše využívame recyklovaný materiál z výroby kovových urien, čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Hlavné Parametre
- Materiál: Kov (Oceľ)
- Farba: Zelená
- Objem: 4,0 l
- Rozmery: (V x Š) 28 x 18 cm
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Typ dekoru | Motív |
| Dekor | Kríž, Kresťanský |
| Výška | 28 cm |
| Šírka / priemer | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |



