Kovová urna Amaris - Krémová/Anjel
Kovová urna Amaris má povrch v krémovom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným pásikom s motívom anjelov.
Kovová urna Amaris - Krémová/Anjel
Kovová urna Amaris má povrch v krémovom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným pásikom s motívom anjelov. Více
Kód: H3814
Kovová urna Amaris - Krémová/Anjel
má povrch v krémovom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným pásikom s motívom anjelov. Ozdobný opasok je v modrozelenom prevedení a je lemovaný dvoma zlatými páskami.
Kvalita a udržateľnosť
Naše kovové urny sa vyznačujú svojou vysokou kvalitou a životnosťou v nepriaznivých podmienkach. Vhodné sú do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestila úradná plastová vložka. Navyše využívame recyklovaný materiál z výroby kovových urien, čím uzatvárame výrobný cyklus a podporujeme udržateľnosť.
Hlavné Parametre
- Materiál: Kov (Oceľ)
- Farba: Biela
- Objem: 4,0 l
- Rozmery: (V x Š) 28 x 18 cm
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok, Motív |
| Dekor | Kresťanský, Anjel |
| Výška | 28 cm |
| Šírka / priemer | 18 cm |
| Váha | 0,9 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |



