Kovová miniurna Zara
má povrch v bielom prevedení a je zdobená ozdobným zlatým prúžkom. Na veku sa nachádza vlastná čajová sviečka.
Význam miniurny
Pamätná miniurna slúži ako dokonalá spomienka na vášho blízkeho. Do urny je možné vložiť snubný prsteň manžela alebo manželky, fotografiu s milovanou osobou alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej si na zosnulého rád spomína.
Ku každej miniurne tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok, Bez motívu |
| Dekor | Zlatý lem |
| Výška | 11 cm |
| Šírka / priemer | 8 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,25 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |



