Keramická urna Valencia - Modlitba
Keramická urna Valencia má glazovaný povrch vo farbe slonoviny zdobený zlatým motívom modlitby a lemovaním.
Keramická urna Valencia - Modlitba
Keramická urna Valencia má glazovaný povrch vo farbe slonoviny zdobený zlatým motívom modlitby a lemovaním. Více
Kód: V6630BH-G
Keramická urna Valencia
má glazovaný povrch vo farbe slonoviny zdobený zlatým motívom modlitby a lemovaním. Táto kombinácia je veľmi decentná.
Tradícia a ručná výroba
Keramika má dlhodobú tradíciu a je odjakživa obľúbeným a žiadaným materiálom, ktorý vďaka svojej prírodnej povahe je považovaný za ekologický a udržateľný. Naše urny z keramiky sú starostlivo ručne vyrábané z kvalitnej hliny a vypaľované pri nízkych teplotách.
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Motív |
| Dekor | Kresťanský |
| Výška | 28 cm |
| Šírka / priemer | 20 cm |
| Váha | 3 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |
| Tvar |



