Keramická urna Srdce
Keramická urna Srdce má jedinečný tvar srdca a jej povrch je pokrytý červenou lesklou glazúrou.
Keramická urna Srdce
Keramická urna Srdce má jedinečný tvar srdca a jej povrch je pokrytý červenou lesklou glazúrou. Více
Kód: V10001
Keramická urna Srdce
má jedinečný tvar srdca a jej povrch je pokrytý červenou lesklou glazúrou. Tento tvar urne dodáva unikátnosť.
Tradícia a ručná výroba
Keramika má dlhodobú tradíciu a je odjakživa obľúbeným a žiadaným materiálom, ktorý vďaka svojej prírodnej povahe je považovaný za ekologický a udržateľný. Naše urny z keramiky sú starostlivo ručne vyrábané z kvalitnej hliny a vypaľované pri nízkych teplotách.
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Typ dekoru | Bez motívu |
| Dekor | Bez ničoho |
| Výška | 8 cm |
| Šírka / priemer | 25 cm |
| Váha | 2,5 kg |
| Objem | 3,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| Tvar |



