Keramická urna Colour Line - Krémová
Keramická urna Colour Line má matný povrch v pastelovej bielej farbe zdobený decentným zlatým prúžkom.
Keramická urna Colour Line
má matný povrch v pastelovej bielej farbe zdobený decentným zlatým prúžkom. Táto urna je bez motívu a je veľmi elegantná.
Tradícia a ručná výroba
Keramika má dlhodobú tradíciu a je odjakživa obľúbeným a žiadaným materiálom, ktorý vďaka svojej prírodnej povahe je považovaný za ekologický a udržateľný. Naše urny z keramiky sú starostlivo ručne vyrábané z kvalitnej hliny a vypaľované pri nízkych teplotách.
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok, Bez motívu |
| Dekor | Zlatý lem |
| Výška | 26,5 cm |
| Šírka / priemer | 22,5 cm |
| Váha | 2 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |
| Tvar |



