Keramická urna Aimara
Keramická urna Aimara má nadčasový vzhľad a ručne štruktúrovaný povrch v starobylej zlatej farbe.
Keramická urna Aimara
Keramická urna Aimara má nadčasový vzhľad a ručne štruktúrovaný povrch v starobylej zlatej farbe. Více
Kód: V6501
Keramická urna Aimara
má nadčasový vzhľad a ručne štruktúrovaný povrch v starobylej zlatej farbe. Táto kombinácia dodáva urne prirodzený vzhľad.
Tradícia a ručná výroba
Keramika má dlhodobú tradíciu a je odjakživa obľúbeným a žiadaným materiálom, ktorý vďaka svojej prírodnej povahe je považovaný za ekologický a udržateľný. Naše urny z keramiky sú starostlivo ručne vyrábané z kvalitnej hliny a vypaľované pri nízkych teplotách.
Ďalšie informácie
- Rozmery urny sú špeciálne prispôsobené tak, aby do nej bolo možné vložiť úradnú vložku z krematórií na Slovensku.
- Urna obsahuje šnúrky určené na manipuláciu s urnou a jej spúšťanie počas pohrebu do zeme. Ak sa šnúrky nepoužijú, je možné ich prevliecť tak, aby gombíky na ich koncoch zapadli do pripravených otvorov a neboli viditeľné.
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Zlatá |
| Typ dekoru | Bez motívu, Ručne maľovaný |
| Dekor | Bez ničoho |
| Výška | 26,5 cm |
| Šírka / priemer | 22,5 cm |
| Váha | 2 kg |
| Objem | 4,0 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✔ |
| Tvar |



