Keramická miniurna Zenith - Champagne/Hnedá
Keramická miniurna Zenith má matný povrch v dvoch rôznych odtieňoch a je zdobená zaujímavo štruktúrovaným páskom, lemovaným jemnými zlatými prúžkami.
Keramická miniurna Zenith - Champagne/Hnedá
Keramická miniurna Zenith má matný povrch v dvoch rôznych odtieňoch a je zdobená zaujímavo štruktúrovaným páskom, lemovaným jemnými zlatými prúžkami. Více
Kód: VP867824L
Keramická miniurna Zenith
je vyrobená z kvalitnej keramiky a jej matný povrch vo farbách šampanského a sieny prináša jedinečný a elegantný dizajn. Miniurna je zdobená zaujímavo štruktúrovaným páskom, lemovaným jemnými zlatými prúžkami.
Význam miniurny
Pamätná mini urna slúži ako dokonalá pamiatka na vášho blízkeho. Urnu môžete naplniť snubným prsteňom vášho manžela/manželky. Fotografia s vaším milovaným alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej si s láskou spomenie na zosnulého.
Ku každej miniurne z tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Hlavné parametre
- Materiál: Keramika
- Farba: Hnedá - Šampanské/Siena
- Objem: 4l
- Rozmery: (V x Š) 9 x 8 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok, Bez motívu |
| Dekor | Kožený lem |
| Výška | 9 cm |
| Šírka / priemer | 8 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,4 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |
| Tvar |



