Keramická miniurna Woodly - Čierna
Miniurna Woodly má matný povrch v čiernom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným pásikom v dekore diamantovej šnúry.
Keramická miniurna Woodly - Čierna
Miniurna Woodly má matný povrch v čiernom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným pásikom v dekore diamantovej šnúry. Více
Kód: H27085-MI
Keramická miniurňa Woodly
má matný povrch v čiernom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným pásikom v dekore diamantovej šnúry. Miniurna má na veku sviečku a je vyrobená z kvalitnej keramiky.
Význam miniurny
Pamätná miniurna slúži ako dokonalá spomienka na vášho blízkeho. Do urny je možné vložiť snubný prsteň manžela alebo manželky. Fotografie s milovanou osobou alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej na zosnulého rád spomína.
Ku každej miniurni tejto série je k dispozícii zodpovedajúca urna.
Hlavné parametre
- Materiál: Keramika
- Farba: Biela
- Objem: 0,5l
- Rozmery: (V x Š) 13 x 9 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok |
| Dekor | Antický |
| Výška | 13 cm |
| Šírka / priemer | 9 cm |
| Váha | 0,5 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |




