Keramická miniurna Van Gogh - Mandľový kvet/biela
Keramická miniurna Van Gogh Mandľový kvet obsahuje nádherné dielo slávneho maliara.
Keramická miniurna Van Gogh Mandľový kvet
Miniurna je vyrobená z kvalitnej keramiky a má matný biely povrch. Je na nej vyobrazené nádherné dielo "Mandľový kvet" od známeho maliara, dielo je lemované zlatými pruhmi. Miniurna má na veku vlastnú čajovú sviečku.
Význam miniurny
Pamätná mini urna slúži ako dokonalá pamiatka na vášho blízkeho. Urnu môžete naplniť snubným prsteňom vášho manžela/manželky. Fotografia s vaším milovaným alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej si s láskou spomenie na zosnulého.
Ku každej miniurne z tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Hlavné parametre
- Materiál: Keramika
- Farba: Biela
- Objem: 0,4l
- Rozmery: (V x Š) 13 x 9 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok |
| Dekor | Kvetinový, Umelecký |
| Výška | 13 cm |
| Šírka / priemer | 9 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |



