Keramická miniurna Van Gogh - Hviezdna noc/biela
Keramická miniatúrna urna Van Gogh Hviezdna noc znázorňuje nádherné dielo slávneho maliara.
Keramická miniurna Van Gogh Hvězdná noc
Miniurna je vyrobená z kvalitnej keramiky a má matný biely povrch. Je na nej vyobrazené nádherné dielo "Hviezdna noc" od známeho maliara, dielo je lemované zlatými pruhmi. Miniurna má na veku vlastnú čajovú sviečku.
Význam miniurny
Pamätná mini urna slúži ako dokonalá pamiatka na vášho blízkeho. Urnu môžete naplniť snubným prsteňom vášho manžela/manželky. Fotografia s vaším milovaným alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej si s láskou spomenie na zosnulého.
Ku každej miniurne z tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Hlavné parametre
- Materiál: Keramika
- Farba: Biela
- Objem: 0,4l
- Rozmery: (V x Š) 13 x 9 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok |
| Dekor | Umelecký, Nočná obloha |
| Výška | 13 cm |
| Šírka / priemer | 9 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |



