Keramická miniurna Royal White - Orchidea
Keramická miniurna Royal White má biely povrch na ktorom sa okolo celého obvodu nachádza ozdobný pás lemovaný zlatými pruhmi, ktorý je vyplnený motívom orchidejí...
Keramická miniurna Royal White
má matný biely povrch na ktorom sa okolo celého obvodu miniurny nachádza ozdobný pás, ktorý je lemovaný zlatými pruhmi a je vyplnený motívom orchideí. Miniurna je vyrobená z kvalitnej keramiky a na veku má vlastnú čajovú sviečku.
Význam miniurny
Pamätná mini urna slúži ako dokonalá pamiatka na vášho blízkeho. Urnu môžete naplniť snubným prsteňom vášho manžela/manželky. Fotografia s vaším milovaným alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej si s láskou spomenie na zosnulého.
Ku každej miniurne z tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Hlavné parametre
- Materiál: Keramika
- Farba: Biela
- Objem: 0,4l
- Rozmery: (V x Š) 13 x 9 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok |
| Dekor | Kvetinový, Orchidea |
| Výška | 13 cm |
| Šírka / priemer | 9 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |



