Keramická miniurna Royal Black - Ruža
Keramická miniurna Royal Black má čierny povrch na ktorom sa okolo celého obvodu nachádza ozdobný pás lemovaný zlatými pruhmi, ktorý je vyplnený motívom ruží...
Keramická miniurna Royal Black
má matný čierny povrch na ktorom sa okolo celého obvodu miniurny nachádza ozdobný pás, ktorý je lemovaný zlatými pruhmi a je vyplnený motívom ruží. Miniurna je vyrobená z kvalitnej keramiky a na veku má vlastnú čajovú sviečku.
Význam miniurny
Pamätná mini urna slúži ako dokonalá pamiatka na vášho blízkeho. Urnu môžete naplniť snubným prsteňom vášho manžela/manželky. Fotografia s vaším milovaným alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej si s láskou spomenie na zosnulého.
Ku každej miniurne z tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok |
| Dekor | Kvetinový, Ruže |
| Výška | 13 cm |
| Šírka / priemer | 9 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |



