Keramická miniurna Melina Creme
má zamatovo krémový záver. Dizajn dopĺňa zlatý lesklý okraj okolo veka. Mini urna má na veku vlastnú čajovú sviečku a je vyrobená z vysokokvalitnej keramiky.
Význam miniurny
Pamätná mini urna slúži ako dokonalá spomienka na vašu milovanú osobu. Urnu možno naplniť snubným prsteňom manžela/manželky. Fotografia s vaším milovaným alebo časť popola. Každý človek má svoju vlastnú individuálnu pamiatku, vďaka ktorej s láskou spomína na zosnulého.
Ku každej mini urne z tejto série je k dispozícii zodpovedajúca urna.
Hlavní parametry
- Materiál: Keramika
- Farba: Biela
- Objem: 0,4l
- Rozmery: (V x Š) 9 x 8 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Bez motívu |
| Dekor | Zlatý lem |
| Výška | 9 cm |
| Šírka / priemer | 8 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,4 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |
| Tvar |



