Keramická miniurna Mandala - Strieborná šedá
Keramická miniurna Mandala má zamatový povrch v striebornosivej farbe. Miniurna je zdobená mandalou a sviečkou na viečku.
Keramická miniurna Mandala
má matný, zamatový povrch v striebornosivej farbe. Motív zdobí abstraktná mandala. Mandaly sú vysoko energetické symboly s magickým významom. Miniurna má vlastnú čajovú sviečku a je vyrobená z kvalitnej keramiky.
Význam miniurny
Pamätná mini urna slúži ako dokonalá pamiatka na vášho blízkeho. Urnu môžete naplniť snubným prsteňom vášho manžela/manželky. Fotografia s vaším milovaným alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej si s láskou spomenie na zosnulého.
Ku každej miniurne z tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Hlavné parametre
- Materiál: Keramika
- Farba: Šedá
- Objem: 0,4l
- Rozmery: (V x Š) 9 x 8 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok, Motív |
| Dekor | Abstraktný, Mandala |
| Výška | 9 cm |
| Šírka / priemer | 8 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,4 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |
| Tvar |



