Keramická miniurna Luxor - Krémová
Keramická mini urna Luxor so sviečkou má krémový, zamatový povrch a je zdobená ručne maľovanými detailmi v elegantnej starozlatej farbe.
Keramická miniurna Luxor
s vlastnou sviečkou je vyrobená z kvalitnej keramiky. Mini urna má elegantný, krémový, zamatový dizajn, ktorý je zdobený ručne maľovaným dekorom v starožitnom zlate.
Význam miniurny
Pamätná mini urna slúži ako dokonalá spomienka na vášho blízkeho. Do urny možno umiestniť snubný prsteň manžela/manželky. Fotografia s vaším milovaným alebo časť popola. Každý človek má svoju vlastnú individuálnu pamiatku, vďaka ktorej s láskou spomína na zosnulého.
Ku každej mini urne z tejto série je k dispozícii zodpovedajúca urna.
Hlavné parametre
- Materiál: Keramika
- Farba: Krémová
- Objem: 0,5l
- Rozmery: (V x Š) 12,5 x 9,8 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok, Bez motívu |
| Dekor | Zlatý lem |
| Výška | 12,5 cm |
| Šírka / priemer | 9,8 cm |
| Váha | 0,5 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |
| Tvar |



