Keramická miniurna Heart
má matný povrch v perleťovo modrom odtieni. Dizajn je doplnený srdiečkom, ktoré je ručne vykladané kameňmi Swarovski. Srdce symbolizuje lásku, dobrotu alebo vitalitu. Miniurna je vyrobená z kvalitnej keramiky a má vlastnú čajovú sviečku.
Význam miniurny
Pamätná mini urna slúži ako dokonalá pamiatka na vášho blízkeho. Urnu môžete naplniť snubným prsteňom vášho manžela/manželky. Fotografia s vaším milovaným alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej si s láskou spomenie na zosnulého.
Ku každej miniurne z tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Hlavné parametre
- Materiál: Keramika
- Farba: Modrá
- Objem: 0,4l
- Rozmery: (V x Š) 13 x 9 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Typ dekoru | Motív, Kamienky Swarovski |
| Dekor | Srdce |
| Výška | 13 cm |
| Šírka / priemer | 9 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |




