Keramická miniurna Glamour Silver - Čierna/Šedá
Keramická miniurna Glamour Silver má zamatový povrch v antracitovom odtieni. Zdobí ju strieborný trblietavý pás, ktorý je orámovaný striebornými pruhmi.
Keramická miniurna Glamour Silver - Čierna/Šedá
Keramická miniurna Glamour Silver má zamatový povrch v antracitovom odtieni. Zdobí ju strieborný trblietavý pás, ktorý je orámovaný striebornými pruhmi. Více
Kód: VP865107L
Keramická miniurna Glamour Silver
má matný, zamatový povrch v šedej a čiernej farbe. Dizajn je doplnený strieborným pásikom, ktorý je orámovaný striebornými brúsenými prúžkami. Miniurna má na viečku vlastnú čajovú sviečku. Je vyrobená z kvalitnej keramiky.
Význam miniurny
Pamätná mini urna slúži ako dokonalá pamiatka na vášho blízkeho. Urnu môžete naplniť snubným prsteňom vášho manžela/manželky. Fotografia s vaším milovaným alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej si s láskou spomenie na zosnulého.
Ku každej miniurne z tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Hlavné parametre
- Materiál: Keramika
- Farba: Čierna/šedá
- Objem: 0,4l
- Rozmery: (V x Š) 9 x 8 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Čierna, Sivá |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok, Bez motívu |
| Dekor | Trblietavý lem, Strieborný lem |
| Výška | 9 cm |
| Šírka / priemer | 8 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,4 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |
| Tvar |



