Keramická miniurna Glamour Gold - Siena/Šampanské
Keramická miniurna Glamour Gold má zamatový povrch v odtieni siena a šampanského. Zdobí ju zlatý trblietavý pás, ktorý je orámovaný zlatými prúžkami.
Keramická miniurna Glamour Gold - Siena/Šampanské
Keramická miniurna Glamour Gold má zamatový povrch v odtieni siena a šampanského. Zdobí ju zlatý trblietavý pás, ktorý je orámovaný zlatými prúžkami. Více
Kód: VP867087L
Keramická miniurna Glamour Gold
má matný, zamatový povrch v odtieňoch siena a šampanského. Dizajn je doplnený zlatým pásikom, ktorý je orámovaný zlatými brúsenými prúžkami. Miniurna má na viečku vlastnú čajovú sviečku. Je vyrobená z kvalitnej keramiky.
Význam miniurny
Pamätná mini urna slúži ako dokonalá pamiatka na vášho blízkeho. Urnu môžete naplniť snubným prsteňom vášho manžela/manželky. Fotografia s vaším milovaným alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej si s láskou spomenie na zosnulého.
Ku každej miniurne z tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Hlavné parametre
- Materiál: Keramika
- Farba: Hnedá
- Objem: 0,4l
- Rozmery: (V x Š) 9 x 8 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok, Bez motívu |
| Dekor | Zlatý lem, Trblietavý lem |
| Výška | 9 cm |
| Šírka / priemer | 8 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,4 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |
| Tvar |



