Keramická miniurna Floral – Mätovo zelená
Keramická miniurna Floral má povrch v svetlozelenom pastelovom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným pásikom.
Keramická miniurna Floral
má povrch v svetlozelenom pastelovom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným pásikom. Motív ozdobného pásika je abstraktne kvetinový. Na veku sa nachádza vlastná čajová sviečka.
Význam miniurny
Pamätná miniurna slúži ako dokonalá spomienka na vášho blízkeho. Do urny je možné vložiť snubný prsteň manžela alebo manželky, fotografiu s milovanou osobou alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej si na zosnulého rád spomína.
Ku každej miniurne tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok, Motív |
| Dekor | Kvetinový, Abstraktný |
| Výška | 13 cm |
| Šírka / priemer | 9 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,4 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |



