Keramická miniurna Flair
Keramická miniurna Flair má krémový povrch v bielej farbe, ktorý je zdobený abstraktnými líniami v zlatom prevedení.
Keramická miniurna Flair
Keramická miniurna Flair má krémový povrch v bielej farbe, ktorý je zdobený abstraktnými líniami v zlatom prevedení. Více
Kód: H9531-MI
Keramická miniurňa Flair
má krémový povrch v bielej farbe, ktorý je zdobený abstraktnými líniami v zlatom prevedení. Miniurna má na veku sviečku a je vyrobená z kvalitnej keramiky.
Význam miniurny
Pamätná miniurna slúži ako dokonalá spomienka na vášho blízkeho. Do urny je možné vložiť snubný prsteň manžela alebo manželky. Fotografie s milovanou osobou alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej na zosnulého rád spomína.
Ku každej miniurni tejto série je k dispozícii zodpovedajúca urna.
Hlavné parametre
- Materiál: Keramika
- Farba: Biela
- Objem: 0,5l
- Rozmery: (V x Š) 13 x 9 cm
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Motív, Ručne maľovaný |
| Dekor | Abstraktný |
| Výška | 13 cm |
| Šírka / priemer | 9 cm |
| Váha | 0,4 kg |
| Objem | 0,5 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |



