Keramická miniurna Elona
Keramická miniurna Elona má glazovaný povrch v bielom prevedení, ktorý je zdobený zlatým lemom na vrchu urny.
Keramická miniurna Elona
má glazovaný povrch v bielom prevedení, ktorý je zdobený zlatým lemom na vrchu urny. Na veku sa nachádza vlastná čajová sviečka.
Význam miniurny
Pamätná miniurna slúži ako dokonalá spomienka na vášho blízkeho. Do urny je možné vložiť snubný prsteň manžela alebo manželky, fotografiu s milovanou osobou alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej si na zosnulého rád spomína.
Ku každej miniurne tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok |
| Dekor | Zlatý lem |
| Výška | 12 cm |
| Šírka / priemer | 9 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,4 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |



