Keramická miniurna Avensis – Zelená
Keramická miniurna Avensis má povrch v zelenom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným zlatým pásikom.
Keramická miniurna Avensis
má povrch v zelenom prevedení, ktorý je zdobený ozdobným zlatým pásikom. Na veku sa nachádza vlastná čajová sviečka.
Význam miniurny
Pamätná miniurna slúži ako dokonalá spomienka na vášho blízkeho. Do urny je možné vložiť snubný prsteň manžela alebo manželky, fotografiu s milovanou osobou alebo časť popola. Každý človek má svoju individuálnu pamiatku, vďaka ktorej na zosnulého rád spomína.
Ku každej miniurne tejto série je k dispozícii zodpovedajúca veľká urna.
Parametre
| Materiál | Keramika |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Typ dekoru | Ozdobný opasok |
| Dekor | Zlatý lem |
| Výška | 13 cm |
| Šírka / priemer | 9 cm |
| Váha | 0,22 kg |
| Objem | 0,4 l |
| Je možné vložiť úradnú vložku | ✖ |
| So sviečkou | Áno |



